Competició Categories Data, Lloc i Hora Sèries Resultats
1ª Jornada Fons i Estils Inf/Jun/Abs 04/10/14 C.N. Lleida Escalf. 8h Escalfament 9h Competició Series  Resultats
 1a Jornada Lliga /Aleví + Trofeu Benjamí ALE/BENJ  CONVOCATORIA  SÈRIES RESULTATS
(FEM 2005)
TROFEU TARDOR CERVERA  INF/JUN/ABS  CONVOCATORIA  SÈRIES  RESULTATS
1a Jornada Lliga d’Equips  PREB/BENJ CONVOCATORIA
 ENTRENAMENT ZONAL ALEVINES  31/10/2015 7:45 BALAGUER
 TROFEU TARDRO TÀRREGA INF/JUN/ABS CONVOCATORIA  SERIES  RESULTATS
 2a J. Lliga INF + 2a J. Lliga ALE + Trofeu Benjami INF/ALE/BEN  CONVOCATORIA  ALE I BENJ FEM  ALEVINS
INFANTIL INFANTILS
 2a J. Lliga de Lliga d’Equips BENJ/ PREB  CONVOCATORIA
 ZONAL INFANTIL  INF/ALE  21/11/2015 6:45
 ZONAL ALEVÍ  ALE  21/11/2015 14:15
 LLIGA BENJAMINA I ALEVINA PREB 07/ BENJ/ALE  12/12/2015 LLEIDA CONVOCATORIA  BENJAMINES  BENJAMINSALEVINS
ALEVINES
 Trofeu Reis GP Turbo  TOTS 05/1/16 CN Lleida   RESULTATS
REGLAMENT
1a J. Fons i Estils ALE REGLAMENT  SÈRIES  Resultats
SWIMMEETING CNSA   ALE    RESULTATS
ENTRENAMENT ZONAL ALE CERVERA 7:30 (7:45-10h)
  2a J. Benjamina i 1a J. Prebenjamina   BENJ/PREB  REGLAMENT SÈRIES  Resultats 
  3a J. Lliga INFANTIL + Trofeu Grans INF/JUN/ABS  REGLAMENT  Resultats
 4a J. Lliga Alevina    ALE   REGLAMENT SÈRIES Resultats
 3a Jornada de Lliga Benjamina  BEN/PRE 07 REGLAMENT SÈRIES  Resultats
 CAMPIONAT DE CATALUNYA  ALEVI  SERIES OLOT  RESULTATS
 5a Jornad de Lliga Aleví ALEVÍ  REGLAMENT  SÈRIES  Resultats 
 4a Jornada de Lliga INF + TROFEU INF/JUN/ABS REGLAMENT  Sèries  Resultats
 4J. Lliga Benjamí i 2a Prebenjamí  BENJ/PRE   REGLAMENT  SÈRIES  Resultats
 CAMPIONAT PROVINCIAL  ALE i + GRANS  REGLAMENT   INSTRUCCIONSTÈCNIQUES    Resultats
RECORDS CAMPI
SÈRIES
 PROVA DE NIVELL BENJAMINA  9/4/2016 14:30 SALOU
 5a Jornada de Lliga INFANTILS  INFANTIL REGLAMENT
 6a Jornada de Lliga ALEVINA  ALEVINA  REGLAMENT    Sèries Provisionals  Resultats 
 Lliga Benjamina i Prebenjamina i Trofeu Albert Barri  TOTS Reglament Grans  Horaris i Ordre
COPA CATALANA ALEVINA ALEVINS Hospitalet SÈRIES  RESULTATS
15h Escalfament
16h Competició
 ENTRENAMENT ZONAL ALEVINS CERVERA 7:50  
  FINAL DE LLIGA I TROFEU  TOTS Normativa  SERIES PETITS 

SERIES GRANS

 RESULTATS PETITS

RESULTATS GRANS

TROFEU LA LLUM. MINORISA  ALEVINS III Trofeu de la llum 2016 SÈRIES
TROFEU FIRA SANT ISIDRE TOTS Reglament Fira   SÈRIES MATÍ 

SÈRIES TARDA

 RESULTATS TARDA PETITS

RESULTATS MATÍ

RESULTATS TARDA GRANS

FINAL INTERTERRITORIAL SEL·LECCIÓ  Convocatòria
   2a JORNADA FONS I ESTILS ALEVINS  Ordre de Proves   LLISTAT OFICIAL SORTIDA
 TROFEU RAMON BARRERA. REUS      PREB-BENJ-ALEV.    REGLAMENT  Series

Previsió Horaria

FINAL DE TEMPORADA